Hizmetlerimiz...

 

Tatil cenneti Kuşadası, cafe barları, gece hayatı için fazlasıyla alternatif sunan bar, kulüp ve değişik eğlence mekanları ile tanınır. Barlar sokağı ve Kaleiçi mevkileri gece hayatının kalbinin attığı bölgeleridir. Bir çok plaj ve beach club'lar gündüzleri eşsiz deniz ve kum rahatlığı sağlarken geceleride klüp/bar kimliğine bürünerek günü 24 saat yaşamanıza olanak sunarlar.

Kuşadası dev bir alışveriş mağazası gibidir. Tişört, kot, mayo, body, abiye ve gece kıyafetleri satan yüzlerce tekstil dükkanı ve mağazanın yanı sıra, Altın, pırlanta, gümüş satan Kuyum mağazaları, küpe, toka, bileklik vb aksesuarları satan bijuteriler cennetidir. Antik halılardan tutunda, rengarenk ve kaliteli deri ceketler ve montlar, deri çanta ve kemer gibi ürünlerde Kuşadası'nda fazlasıyla mevcuttur.

Kuşadası, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bunun nedenlerini değerlendirirken, zengin tarihi çevrenin ve eşsiz plajların yanısıra, bölgenin iklimkoşullarını da belirmemiz gerekmektedir. Kuşadası, hemen önünde başlayan kumsal kıyıları ile her şeyden önce bir plaj merkezidir.

Tusan, Kadınlar Denizi, Güvercin ada,Yılancı burnu Karaova, Güzelçamlı, Büyük ve Küçük Kalamaki, İlyas Ağa, Dipburun, Tavşanburnu plajları gibi temiz kumsallar kuzey ve güneye doğru kilometrelerce uzar gider. Kumsal şeritlerinin toplam uzunluğu 20 kilometrenin üzerindedir. Geniş kumsalların yanısıra derinlikten hoşlananlar için, dalmaya elverişli kayalık koylar da Kuşadası'ndadır. Ören Yerlerimizide gezmek ve görmek isterseniz BİZİMLE İLETİŞİM'e geçebilirsiniz.